BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

90 urodziny Pani Julii Jaremkowskiej

 

W poniedziałek swoje 90 urodziny obchodziła pani Julia Jaremkowska. W tym dniu nie mogło zabraknąć życzeń od Burmistrza Miasta i Gminy Bardo Krzysztofa Żegańskiego. W jego imieniu kwiaty i gratulacje złożyła Zastępca Burmistrza Beata Bielecka wraz z Kierownik OPS Wiesławą Horowską.

Pani Julia Jaremkowska urodziła się 16.02.1925r w Zachwiejowie na terenie powiatu Mielec w województwie podkarpackim. Wychowała się w rodzinie wielodzietnej, jest jedną z ośmiorga dzieci państwa Uzar. Rodzice Pani Julii prowadzili gospodarstwo rolne na którym jako dziecko pomagała. W domu nauczyła się pracowitości. Chętnie wspomina swoje dzieciństwo.

Pani Julia uczęszczała do szkoły podstawowej w miejscowości Zarównie w powiecie mieleckim.

W 1946 roku Pani Julia wyszła za mąż za Stanisława Jaremkowskiego, byli bardzo szczęśliwym małżeństwem. W tym samym roku wyjechała z rodzinnej miejscowości i zamieszkała w Przyłęku w gminie Bardo.  Wspólnie z mężem prowadzili gospodarstwo rolne, na którym pracowali. Razem wychowali troje dzieci: 2 córki i syna, z których jest bardzo dumna.

W 1974 roku po śmierci męża Pani Julia przejęła wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Po 5 latach ze względu na wiek przekazała dorobek życia swojej córce z którą mieszka do dzisiaj. Cieszy się że jest pod troskliwą opieką swojej córki. Doczekała się 6 wnucząt i 6 prawnucząt. Pani Julia jest otoczona miłością i ciepłem rodzinnym. Jubilatka jest pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Pani Julia jest praktykującą katoliczką a wiara jest jej receptą na szczęście.

Pani Julia w dniu swoich urodzin jest bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że może w atmosferze ciepła rodzinnego oraz władz Miasta i Gminy Bardo dzielić się wspomnieniami przeżywając swój Jubileusz.

  • 90 urodziny Pani Julii Jaremkowskiej (1)
  • 90 urodziny Pani Julii Jaremkowskiej (2)
  • 90 urodziny Pani Julii Jaremkowskiej (3)
  • 90 urodziny Pani Julii Jaremkowskiej (4)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze