BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

95 urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej

 

29 października swoje 95 urodziny obchodziła Pani Agnieszka Gołębiowska. Z tej okazji szanowną Jubilatkę odwiedził burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański wraz z Kierownikiem OPS Wiesławą Horowską.

Niezmiernie miło było spotkać się z panią Agnieszką cieszącą się dobrym zdrowiem oraz nieopuszczającym humorem. Jubilatka była bardzo szczęśliwa, że już kolejne urodziny może świętować razem z przedstawicielami Gminy Bardo oraz bliską rodziną. Cieszyła się z kwiatów oraz życzeń. Nie zabrakło również tradycyjnego 200 lat!

Pani Agnieszka Gołębiowska urodziła się 29.10. 1922 r. w Droniowiczkach Małych. Gdy wybuchła wojna zabrano ją na przymusowe prace do Niemiec, gdzie przepracowała 5 lat. Podczas wojny widziała i przeżyła wiele nieprzyjemnych oraz traumatycznych chwil, które po dziś dzień pamięta.

Po zamieszkaniu w Bardzie pracowała w Zakładach Papierniczych, a następnie w Gminnej Spółdzielni. W wolnym czasie udzielała się społecznie, głównie poświęcając się ludziom starszym. Praca ta dawała jej bardzo dużo satysfakcji i radości. Pani Agnieszka z dumą mówi o tym, iż dzięki pracy i działalności społecznej ma 10 wspaniałych odznaczeń.

Po śmierci męża panią Agnieszką zaopiekowała się wnuczka Julia z rodziną (ukochani prawnukowie: Wiktor i Jakub). Mimo swojego wieku Pani Gołębiowska jest w pełni sił, lekarstwem na długowieczność dla Pani Agnieszki jest to, że jest wielką optymistką, kocha ludzi a przede wszystkim Bardo.

Jubilatce składamy raz jeszcze serdeczne życzenia zdrowia i radości życia!

  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (1)
  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (2)
  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (3)
  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (4)
  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (5)
  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (6)
  • urodziny Pani Agnieszki Gołębiowskiej (7)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze