BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

Dofinansowanie do wymiany pieców – wnioski do pobrania!

 

Gmina Bardo informuje, że ukazało się Zarządzenie nr 58/2017 Burmistrza Miasta i Gminy Bardo z dnia 04.07.2017 roku w sprawie zatwierdzenia Regulaminu wymiany nieekologicznych źródeł ciepła wraz z modernizacją kotłowni na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej oraz wykonanie instalacji odnawialnych źródeł energii w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bardo.  

W związku z tym zapraszamy mieszkańców do składania wniosków o udział w Programie.

Wnioski są dostępne na stronie www.bardo.pl (linki poniżej), również w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Bardo.

Podpisany wniosek należy złożyć w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy, Biuro Obsługi Klienta, Rynek 2, 57-256 Bardo osobiście lub za pomocą poczty tradycyjnej. Wszelkich informacji oraz pomoc przy wypełnieniu udziela Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji, pokój nr 13, II piętro, tel. 74 8171 478 w. 73 lub 785 044 581

Zarządzenie (pobierz) i regulamin (pobierz) wraz z załącznikami wniosek (pobierz doc, pobierz pdf), oferta wykonawcy (pobierz doc, pobierz pdf)oraz pełnomocnictwo (pobierz doc, pobierz pdf)

Spotkanie informacyjne odbędzie się 12 lipca 2017 roku (środa) o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie, ul. Kolejowa 12. W tym samym dniu w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo na Sali Narad od godz. 10.00 do 15.00 dyżurować będzie konsultant, który odpowie na Państwa pytania dotyczące programu.

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze