BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności / dla mieszkańca / Komunikaty

Autor:Publikacja: Redakcja

Fundacja Leroy Merlin przeznaczy przeszło 400 tysięcy złotych na remont i wyposażenie lokali komunalnych w naszej gminie.

 

Wczoraj 7 lipca 2022r. Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański podpisał z Fundacją Leroy Merlin umowę grantową o wartości przeszło 400 tysięcy złotych na remont trzech lokali komunalnych na terenie naszej gminy. Jest to największa darowizna, jaką udało się pozyskać gminie Bardo. W ramach realizowanej umowy fundacja sfinansuje kompleksowy remont lokali, wykona wszystkie niezbędne instalacje, wyposaży lokale w meble oraz niezbędny sprzęt AGD. Warunkiem otrzymania darowizny było dopełnienie wszelkich formalności związanych z remontem oraz deklaracja udostępnienia czasowo lokali na rzecz uchodźców z Ukrainy. Fundacja niemal niezwłocznie rozpocznie prace, a ich zakończenie przewidziane jest na koniec sierpnia bieżącego roku.
Fundacji Leroy Merlin bardzo dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Bolek prezesa fundacji oraz Pana Marka Kopyłowskiego.
  • unnamed
  • umowa leroy_ merlin (39)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze