Biuro
Rady
Miejskiej

Urząd Miasta i Gminy Bardo
Rynek 2
57-256 Bardo
tel. +48748171478/fax. +48748171424
e-mail: umig@bardo.pl

photo

Barbara Strzelec

Okręg wyborczy nr 1
Miasto Bardo: ulice: Polna 3-11 nieparzyste, 12-15F, 25, Słoneczna
bstrzelec@bardo.pl

photo

Kamil Witek

Okręg wyborczy nr 2
Miasto Bardo: ulice: Chabrowa, Ogrodowa, Grunwaldzka, Kolejowa, Plac Kasztelański, Polna 1-2, 4-10 parzyste od 16 do końca
kwitek@bardo.pl

photo

Łukasz Zieliński

Okręg wyborczy nr 3
Miasto Bardo: ulice: Krakowska, Skalna, Główna 2-24
lzielinski@bardo.pl

photo

Andrzej Kardaś

Przewodniczący Rady Miejskiej

Okręg wyborczy nr 4
Miasto Bardo: ulice: Główna 25-59, Plac Wolności, Noworudzka
przyjmuje Interesantów w poniedziałki
od 13.00 do 15.00
akardas@bardo.pl

photo

Kamila Blechinger

Okręg wyborczy nr 5
Miasto Bardo: ulice: Rynek, 1 Maja, Męki Pańskiej, Kwiatowa, Spacerowa, Zielona
kblechinger@bardo.pl

photo

Dariusz Szewczyk

Okręg wyborczy nr 6
Miasto Bardo: ulice: Główna od Nr 60 do końca, Adama Mickiewicza, Jagiellońska 1-8, Fabryczna
dszewczyk@bardo.pl

photo

Tomasz Janik

Okręg wyborczy nr 7
Miasto Bardo: ulice: Cmentarna, Leśna, Jagiellońska od Nr 9 do końca, Tadeusza Kościuszki
tjanik@bardo.pl

photo

Włodzimierz Biniaś

Okręg wyborczy nr 8
Sołectwa: Dębowina, Opolnica
wbinias@bardo.pl

photo

Jarosław Synowiecki

Okręg wyborczy nr 9
Sołectwa: Janowiec, Przyłęk ulice: Fabryczna, Główna 1-33 i 37-49 nieparzyste
jsynowiecki@bardo.pl

photo

Dariusz Prostko

Okręg wyborczy nr 10
Sołectwa: Przyłęk ulice: Główna 34-80 parzyste i od 51 do końca, Kamieniecka
dprostko@bardo.pl

photo

Janina Antunes Milhano

Okręg wyborczy nr 11
Sołectwa: Dzbanów, Laskówka
jtelenga@bardo.pl

photo

Henryk Wołoszyn

Okręg wyborczy nr 12
Sołectwo: Potworów
hwoloszyn@bardo.pl

photo

Piotr Piątkiewicz

Okręg wyborczy nr 13
Sołectwo Brzeźnica 1-47, 50a, 103 do końca
ppiatkiewicz@bardo.pl

photo

Danuta Gurdak

Okręg wyborczy nr 14
Sołectwo: Brzeźnica 48-50 i 51-102
dgurdak@bardo.pl

photo

Andrzej Czepieruk

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Okręg wyborczy nr 15
Sołectwo: Grochowa
przyjmuje Interesantów w poniedziałki
od 15.15 do 16.45
aczepieruk@bardo.pl