BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności / dla mieszkańca

Autor:Publikacja: Elżbieta Jakubiec

I posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Społecznych i Środowiska Rady Miejskiej w Bardzie

 

Dnia 9 lipca 2024 roku o godz. 10:00 w Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie odbyło się I posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Społecznych i Środowiska Rady Miejskiej w Bardzie. W posiedzeniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Marta Ptasińska, Radni Rady Miejskiej w Bardzie, Zastepca Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich st.bryg. mgr Krzysztof Welcz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Bardo Śląskie Antoni Bańdura, przedstawiciele jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej Bardo, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzbanowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyłęku, a także naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich komisarz Grzegorz Lisiecki oraz komisarz Artur Sikorski.
Posiedzenie rozpoczęło się od standardowych punktów, czyli otwarcia, stwierdzenia prawomocności oraz przyjęcia porządku obrad. Podczas spotkania omawiano następujące tematy:
  •  stan sanitarny lasów oraz ochrona środowiska naturalnego,
  •  stan bezpieczeństwa i funkcjonowanie jednostek OSP,
  •  sprawozdanie z działalności Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za rok 2023 oraz pierwsze półrocze 2024 roku,
  •  sprawozdanie dotyczące stanu zagrożenia przestępczością w siedmiu podstawowych kategoriach na terenie miasta i gminy Bardo.
  • IMG-20240709-WA0026
  • 1720616315061

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze