BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017

 

Wiktor Czepułkowski, prezes Klubu Kibiców Niepełnosprawnych ma powody do satysfakcji: kolejna edycja turnieju KKN wypadła wyśmienicie… I jest to opinia wszystkich uczestników turnieju rozgrywanego w hali na ul. Lotniczej w Legnicy. Zamek Opolnica po ciężkim meczu finałowym uległ zespołowi z Milicza kończąc rozgrywki na drugim miejscu.

Organizatorzy podzielili wszystkie zespoły na dwie grupy, gdzie mecze odbywały się każdy z każdym.

W fazie grupowej Zamek  zajmował drugie miejsce dzięki tylko  gorszemu stosunkowi goli. Na pierwszym miejscu uplasowali się się piłkarze z Milicza. Już na tym etapie było wiadomo,że walka będzie do ostatniego gwizdka. Wynik fazy grupowej brzmiał 0:0. Oba zespoły zdecydowanie awansowały do półfinałów. W drugiej grupie najlepsi okazali się zawodnicy z Wałbrzycha i Szarocina. W pierwszym półfinale Milicz pokonał Szarocin a w drugim Opolnica okazała się lepsza od Wałbrzycha. Następnie w „małym finale”, czyli meczu o 3 miejsce, Wałbrzych pokonał Szarocin 1:0, a w finale Milicz po zaciętej walce i meczu godnym finału pokonał Opolnicę 2:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju została uznana Magdalena Chojnacka (Wałbrzych), a najlepszym strzelcem z dorobkiem 12 goli okazał się Adrian Pasternak (Milicz).

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali medalami i upominkami rzeczowymi, a najlepsi dodatkowo pucharami. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play, a emocji i radości nie brakowało. Organizatorem II KKN Miedź Legnica Cup było Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica a Partnerem firma TAURON Dystrybucja. Dodatkowo zawody te wsparli MKS Miedź Legnica S.A., Eisberg oddział Legnica oraz wolontariusze i wolontariuszki z Gimnazjum w Spalonej i Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica.

 

  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (1)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (2)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (3)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (4)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (5)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (6)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (7)
  • II Turniej KKN Miedź Legnica CUP 2017 (8)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze