BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

III Halowy Turniej Piłki Nożnej KKN Miedź Legnica Cup

26 października w Hali Sportowej w Legnicy odbył się już po raz trzeci Halowy Turniej Piłki Nożnej KKN Miedz Legnica Cup 2018. W Turnieju tym wzięło udział siedem drużyn z Dolnego Śląska, Złotoryja, Wałbrzych, Legnica, Opolnica, Milicz, Chojnów, Kamienna Góra.

Jak co roku jedną z drużyn biorących udział była ekipa piłkarzy reprezentujących „Zamek” Opolnica. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Do półfinału kwalifikowały się po dwie najlepsze ekipy z grup. Jak co roku poziom był bardzo wysoki, a wyniki poszczególnych meczy kończyły się jedno lub dwubramkową przewagą. W półfinale Zamek pokonał zawodników ze Złotoryi 1:0. Finał zagrali tak jak w zeszłym roku z zawodnikami z Milicza, aktualnymi mistrzami tego Turnieju. Z przykrością należy stwierdzić, że tym razem zabrakło szczęścia. Na minutę przed końcem meczu piłka odbija się od poprzeczki i trafiła bramkarza z Opolnicy w plecy. Tym sposobem ekipa Zamku przegrywa rywalizację o pierwsze miejsce. Przy wyniki 0:0 o rozstrzygnięciu decydowałyby rzuty karne i mogło to się różnie potoczyć.

Na pochwałę należy się gra do samego końca, serce jakie włożyli i wytrwałość w całym Turnieju. Obserwując grę można stwierdzić, iż regularne treningi pozwalają walczyć z najlepszymi. I miejsce Milicz, drugie miejsce Opolnica, trzecie miejsce Złotoryja.

Na koniec rozgrywek nagrody, medale i puchary najlepszym piłkarzom wręczał Zbigniew Rutka „minister sportu” w legnickim Ratuszu. Po ceremonii zamknięcia była chwila na wymianę refleksji, oraz wszyscy mogli skosztować wspaniałego tortu ufundowany przez radną gminy Kunice – Beatę Orłowską-Mielniczuk

  • III halowy turniej (1)
  • III halowy turniej (2)
  • III halowy turniej (3)
  • III halowy turniej (4)
  • III halowy turniej (5)
  • III halowy turniej (6)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze