BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

Informacja o naborze pracowników do firmy BAUD Polska sp. z.o.o

 

Firma BAUD Polska sp. z o.o. zatrudni pracowników z Gminy Bardo

do pracy w zakładzie firmy w Ząbkowicach Śl.

Zainteresowanych zapraszamy na giełdę pracy, która odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach w dniu 21.03.2018r. o godz. 10.00. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu w Ząbkowicach, mogą wysłać swoje CV na adres rekrutacja.baudpolska@gmail.com lub dostarczyć w zamkniętej kopercie do Urzędu Miasta i Gminy Bardo (Rynek 2, Biuro Obsługi Interesanta na parterze) do dnia 19.03.2018r., które następnie zostaną przekazane firmie do dalszej rekrutacji.

BAUD POLSKA Sp. z o.o. należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która jest trzecim francuskim producentem elementów metalowych.

Grupa BAUD Industries posiada 8 zakładów produkcyjnych w Europie i specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 i ISO TS16949 I jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej. Firma BAUD Polska produkuje głownie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), dla sektora samochodowego oraz dla sektora lotniczego.

Opis stanowiska:

– Sortowanie komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją (wizualnie i za pomocą narzędzi pomiarowych)

– Montaż podzespołów na praskach

– Ważenie, pakowanie i oznaczanie komponentów

– Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

– Zdolności manualne i dobry wzrok

– Umiejętność działania zgodnie z procedurą

Oferujemy:

– Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, trzynaste wynagrodzenie, premia za wyniki, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków przez pracodawcę)

– Możliwość rozwoju zawodowego

W przypadku zebrania grupy 7-8 osób i firma zorganizuje bezpłatne dojazdy do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BAUD POLSKA z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze