BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Kolejne medale dla UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK

Rafał Woźny kolejny raz wystartował w Nemiroff World Cup 2013, czyli w Pucharze Świata Zawodowców w siłowaniu na rękę. Zawody odbyły się w dniach od 9-10 listopada w Warszawie. Wzięły w nich udział największe gwiazdy armwrestlingu z całego świata.. Rafał wrócił z brązowym medalem na rękę lewą i z 5 miejscem na rękę prawą.

Zawodnik powtórzył swój sukces z zeszłego roku. Kolejną dawkę emocji dostarczyli nam zawodnicy, którzy wystartowali X Otwartych Mistrzostwach Polski Amatorów, które miały miejsce 17 listopada w Starym Mieście. Naszymi reprezentantami byli Daniel i Artur Burys. Daniel- młody zawodnik trenuje od niespełna pół roku. Startuje w kategorii do 78 kg. W tych zawodach na rękę prawą zajął 2 miejsce.. Tym samym został v-ice Mistrzem Polski Amatorów.  Artur startując w kategorii do 86 kg prawą ręką wywalczył 5 miejsce, natomiast lewą 10.

Jak zwykle możemy liczyć na naszych zawodników. Na każdych zawodach są niezastąpieni, dumnie reprezentując nasz klub, zbierają medale oraz najważniejsze- doświadczenie.