BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

Kolejne podium dla drużyny Zamek Opolnica

 

W piątek 2 marca b.r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Ścinawce Średniej odbył się Turniej Piłki Nożnej Domów Pomocy Społecznej.

Organizatorem  był Dom Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie/Oddział Ścinawka Dolna 17. W Turnieju uczestniczyło 4 drużyny piłkarskie, tzn: Szczytna, Opolnica, Podzamek i Ścinawka Dolna. Otwarcia dokonała Dyrektor DPS Nowa Ruda Emilia Bogusiewicz.

Rozgrywki odbyły się w systemie „każdy z każdym”. Patrząc na wyniki przygotowania drużyny z Zamka idą w dobrym kierunku. Pierwsze miejsce zajął  DPS Zamek Opolnica z bilansem 14:1, na drugim stopniu podium drużyna ze Ścinawki Dolnej z wynikiem 6:5, III m-ce przypadło drużynie z Podzamka z bilansem 4:10 i IV m-ce tym razem dla Szczytnej, z wynikiem 6:5.

Był to kolejny sprawdzian drużyny piłkarskiej Zamek Opolnica przed czerwcowymi kwalifikacjami Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Seni Cup 2018. Przygotowania jak co roku rozpoczęły się już w styczniu. Zajęcia odbywają się na hali. Gdy tylko pogoda pozwoli treningi będą prowadzone na orliku. Już w kwietniu ekipa z Zamku weźmie udział w  kolejnych turniejach zaliczanych do okresu przygotowawczego. Pierwszy to Dolnośląski Turniej Olimpiad Specjalnych w Bolesławcu ,a następnie Orlik Cup Kamienna Góra.

Brawa dla Organizatora, brawa dla zawodników, brawa za integrację środowiska osób niepełnosprawnych i promocję kultury fizycznej.

http://www.tvklodzka.pl/turniej-podopiecznych-dps-ow/

  • kolejne podium dla opolnicy (1)
  • kolejne podium dla opolnicy (2)
  • kolejne podium dla opolnicy (3)
  • kolejne podium dla opolnicy (4)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze