BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

Kolejny sukces Gminy Bardo!

 

Partnerski projekt siedmiu gmin pn „E-usługi gwarancją nowoczesności gmin”, w którym Gmina Bardo jest Liderem, otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. To kwota prawie 5 mln złotych przy całkowitej wartości zadania 5,9 mln złotych.

Przedmiotem projektu realizowanego przez podmioty Grupy Bardzkiej – gminy: Bardo, Bielawa, Strzelin, Ziębice, Niemcza, Przeworno i Złoty Stok jest budowa portalu samorządowego e-Podatki Grupa Bardzka. Projekt realizowany będzie w okresie od marca do grudnia 2017 roku. Celem przedsięwzięcia jest udoskonalenie narzędzi e-Administracji wykorzystywanych przez wszystkich partnerów, jak również zwiększenie odsetka obywateli i przedsiębiorstw korzystających z e-Usług świadczonych przez uczestników projektu.

W wyniku projektu każdy podatnik otrzyma dostęp do indywidualnego konta internetowego w systemie podatkowym gminy, gdzie będzie mógł sprawdzić stan swoich należności i zobowiązań podatkowych względem Gminy oraz zapłacić elektronicznie swoje zobowiązania.

baner_ue_footer

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze