BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Konkurs plastyczny „Moje marzenie z Brave Kids ”

 

Misją i zasadniczym celem Brave Kids jest spotkanie artystycznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych z różnych części świata, dla których praktykowanie sztuki jest formą pracy nad swoją sytuacją społeczną.

Poprzez Brave Kids organizatorzy chcą również pokazać różnorodność kultury światowej, a przez to promować postawy zrozumienia i otwartości względem drugiego człowieka.

O szczegółach projektu można przeczytać : http://www.bravekids.eu/

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od przedszkolnego do gimnazjalnego do udziału w konkursie!

Temat prac konkursowych brzmi: „Moje marzenie z Brave Kids”. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Tematyka prac plastycznych dotyczy dzieci Brave Kids. Ważne jest, aby pomysłodawca i twórca pracy plastycznej w wykonanej pracy przedstawił swoje marzenie z Brave Kids . Praca ma nawiązywać do międzynarodowego projektu edukacyjnego Brave Kids i dzieci z grup artystycznych, które przyjadą do Wałbrzycha. W tym roku do Polski zawita ją dzieci z grup artystycznych takich krajów jak np.: Uganda, Maroko,Brazylia, Gruzja, Indonezja, Nepal, Hiszpania, Meksyk, Ukraina, Iran, Słowacja, Włochy, Rumunia.
Uczestnicy tworzący poszczególne prace zobowiązani są do zapoznania się z tematem projektu Brave Kids wchodząc na stronę www.bravekids.eu
Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice, najlepiej farbkami lub/i flamastrami. Konkurs trwa do 13 czerwca 2016 r.
Zapraszamy do udziału!!!

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze