BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności / Czas wolny

Autor:Publikacja: Norbert

Motoserce Bardo – Krew Darem Życia

 

Już 7 maja na bardzkim Rynku zrobi się tłoczno, muzycznie i charytatywnie! Zbieramy krew dla potrzebujących i dobrze się bawimy!

Motoserce jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych.

W Bardzie wydarzy się Motoserce po raz pierwszy.

Najważniejsze to abyście nie zawiedli i przybyli oddać krew. A przy okazji będzie dużo doskonałej zabawy, przepełnionej przyjaźnią.

Gospodarzem i Współorganizatorem imprezy jest miasto Bardo, które z wielką życzliwością i wsparciem dla idei, reprezentuje Pan Burmistrz Krzysztof Żegański, a organizatorem Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG.

Pomaga nam także wiele instytucji, organizacji, wolontariuszy.

Nie pozostawajcie obojętni na pomoc innym ludziom, bo to najpiękniejsza forma człowieczeństwa. Czekamy na Was!

Program zapowiada się na bogato. Najważniejsza jest zbiórka krwi. Krwiobus z RCKiK z Wałbrzycha będzie zaparkowany na bardzkim rynku. Przy krwiobusie jak zawsze zadbają o dawców krwi Krewmaniacy. Krew będzie można oddać w godzinach od 11.00 do 15.00. Każdy Krwiodawca, oprócz tego co zawsze, otrzyma także limitowaną odznakę bardzkiego Motoserca, naklejkę oraz słodki, pamiątkowy upominek. Nasza MotoFrankensteinowa Rodzinka Dzieciaków z Jutrzenki też dla Was coś przygotowuje.


Od godziny 11-stej rozpoczniemy także blok koncertowy, który potrwa do godziny ok.20.00. I tak koncertowanie rozpocznie rockowa kapela BONHART. Następnie wystąpi Feelings Station. Po nim zaśpiewa Monika Pfanhauser. I w kolejności Aneta Leńska z Zespołem. Potem Janusz Szmat Blues Band i Przyjaciele. A Motosercowe granie kończyć będzie Centrala 57, która rozpocznie swój koncert ok. godziny 18.00. Konkretnych godzin występów oprócz pierwszego i ostatniego koncertu nie podajemy, ponieważ będą się odbywały w podanej kolejności, a oprócz tego jest wiele atrakcji towarzyszących, które będą odbywać się w czasie i między koncertami.


Red Dragon Bardo i Armwrestling Klub Przyłęk przygotowali konkurencje rekreacyjno-siłowe, w których uczestnicy imprezy będą mogli brać udział i wygrywać pamiątkowe nagrody. Będą wśród nas wielcy Szczudlarze z Barda. Będzie trzy sety pokazu tanecznego sekcji tanecznej Fundacji Salamandra. Pani Małgorzata Polniak, przygotowała pokaz Tabaty. Tabata to trening interwałowy całego ciała, dla każdej grupy wiekowej Off Roadowcy z Misio Team Extreme, Benauto, i Auto Max przyjadą swoimi off roadowymi potworami.

Strażacy OSP Bardo i OSP Przyłęk także wystawią swoje wozy bojowe. Z Kłodzka przyjedzie do nas Straż Graniczna ciekawymi prezentacjami. Sala zabaw Kubuś przygotowała dla dzieciaków ciekawe atrakcje i 250 balonów, z których tworzą różne postaci, do rozdania. Będzie malowanie twarzy i konkursy dla dzieci, które przygotują nasi Przyjaciele z Jutrzenki. I motocykle i motocyklistki i motocykliści i dużo fajnej zabawy i odjazdowej atmosfery i w ogóle… będzie super.

Będzie  oczywiście jedzonko i napoje do nabycia na miejscu. Catering zapewnia Pizzeria Verona. Już dzisiaj rezerwujcie termin 7 maja, w sobotę i jeśli możecie oddać krew to bardzo na Was liczymy, a jeśli nie będziecie mogli oddać to i tak bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

  • ac

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze