BARDOmiasto cudów

Home / Czas wolny

Autor:Publikacja: Norbert

Nadchodzące wydarzenia w Mieście Cudów

 

Lato na półmetku, jeszcze żyjemy wspomnieniem Nocy Świętojańskiej, która się udała, począwszy od pogody przez frekwencje oraz wiele atrakcji. Ale teraz też nie będziemy się nudzić – wystarczy śledzić nasz  imprezowy kalendarz i wyjść z domu!

Już w ten piątek, 21 lipca, kolejny koncert z cyklu Bardzkiego Lata Organowego. W bardzkiej bazylice o godz. 19.00 wystąpią: Mariusz Ryś – organy oraz zespół Reborn – instrumenty hinduskie. Koncerty będą odbywać się jeszcze w terminach: 11 sierpnia, 25 sierpnia i 8 września.

27 sierpnia wielkie wydarzenie – Dożynki Gminno – Powiatowe. W tym roku wyjątkowo odbędą się one w Bardzie! Będzie tradycyjnie, smacznie, muzycznie i rozrywkowo. A o obsługę medialną i atrakcje zadba Radio Eska Summer City!

9 września zapraszamy na Wratislavię Cantans! Czeka na Was niezwykły koncert w ramach 52. edycji festiwalu – La Morte della Ragione, gdzie wystąpią Giovanni Antonini – dyrygent oraz zespół instrumentalny II Giardino Armonico.

29 września w bardzkiej bazylice odbędzie koncert organowy Thomasa Corneliusa z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego.

1 października to data kolejnego maratonu rowerowego MTB Jesień w Mieście Cudów!

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Miasta Cudów!

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze