BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

PROJEKT POD BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĄ

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w Przyłęku włączył się w projekt, którego finalizacja zależeć będzie od głosowania mieszkańców naszej gminy.

Zgodnie z opisem organizatora „…projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.”

Dyrekcja i społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. KEN w Bardzie z Filią w Przyłęku poprzez włączenie się w projekt ma szansę pozyskania masztu i flagi w celu umieszczenia jej na terenie budynku szkoły w Bardzie. Aby wziąć udział w projekcie należało zgłosić koordynatora tego projektu, który zostałby zaakceptowany przez organizatorów konkursu. Nauczyciel bibliotekarz Dariusz Szewczyk, który pełni również funkcję prezesa Koła Związku Sybiraków w Bardzie, został koordynatorem akcji „Pod biało – czerwoną” w naszej gminie. Pragniemy zachęcić wszystkich mieszkańców gminy Bardo do oddania swojego głosu na tę inicjatywę. Wystarczy na stronie https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/ wypełnić krótką ankietę.

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze