BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Spotkanie z twórcami filmu „Bitwa wrocławska”

 

Młodzież realizująca w ramach programu RÓWNAĆ SZANSE projekt „Stacja Bardo na filmowym szlaku, czyli w poszukiwaniu MARCOWYCH MIGDAŁÓW” zaprasza na spotkanie autorskie z twórcami filmu dokumentalnego „Bitwa wrocławska”, które będzie wydarzeniem towarzyszącym specjalnemu pokazowi filmu, organizowanemu w Bardzie przez Kadry Wrocławia.

Inicjatorem wydarzenia jest pan Jarosław Skóra, z pochodzenia bardzianin, twórca i organizator festiwalu Kadry Wrocławia. Spotkanie z nim (jako ekspertem w tematyce filmów dokumentalnych) młodzieży realizującej ww. projekt zaowocowało podjęciem wspólnej inicjatywy, na którą Państwa zapraszamy.

Młodzi adepci sztuki filmowej (realizujący własny film w ramach projektu) poprowadzą spotkanie z reżyserką „Bitwy wrocławskiej”  Beatą Januchtą oraz producentem filmu Andziejem Jerje, starając się zgłębić tajniki tworzenia filmu dokumentalnego, szczególnie o tak niezwykłej tematyce, a jednocześnie dużych walorach artystycznych. Zapraszamy również Państwa do moderowania tego spotkania i zadawania własnych pytań, zwłaszcza po pokazie filmowym, który na pewno dostarczy wielu mocnych przeżyć.

Więcej informacji o filmie na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/581660695510394/.

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze