BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Umowa na wykonanie uzbrojenia terenów inwestycyjnych podpisana!

 

W piątek 2 lutego Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański podpisał umowę z konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śl. oraz FABER S. Pawlik M. Pawlik s.j. reprezentowane przez pana Andrzeja Tołyża Prezesa Zarządu w/w Przedsiębiorstwa Wodno Melioracyjnego.

Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych związanych z budowa parkingu wraz z oświetleniem oraz uzbrojeniem terenu w sieć kanalizacyjną i wodociągową w ramach zadania pn. „Społeczne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości”. Wartość zadania to kwota 1 956 265, 80 zł. Całość prac ma zostać zakończona do 15 października 2018 roku.

Przypomnijmy, że głównym celem projektu jest przygotowanie terenów inwestycyjnych dla potrzeb utworzenia Społecznego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Gminie Bardo. W ramach zadania zaplanowano uporządkowanie i przygotowanie terenów inwestycyjnych, kompleksowe uzbrojenie terenu w sieci: elektroenergetyczną, wodociągową i kanalizacyjną oraz budowę wewnętrznej infrastruktury komunikacyjnej (parkingu).

Projekt „Społeczne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

logotypy-rpo-768x151

  • Podpisanie umowy SCWP (1)
  • Podpisanie umowy SCWP (2)
  • Podpisanie umowy SCWP (3)
  • Podpisanie umowy SCWP (4)
  • Podpisanie umowy SCWP (5)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze