BARDOmiasto cudów

Home / Czas wolny

Autor:Publikacja: Norbert

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Bardzie

 

W jedną ze styczniowych niedziel cała Polska, ale też i odległe kraje włączą się do akcji zbiórki pieniędzy na sprzęt do szpitali – wśród nich nie zabraknie też i Barda!

Już od rana, 14 stycznia wolontariusze będą spacerować po mieście i sołectwach Gminy Bardo, licząc na wielkie serca oraz empatię mieszkańców i przyjezdnych!

Planujemy pobić kolejny rekord i dołożyć swoją cegiełkę na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Siedziba sztabu w tym roku mieścić się będzie w Fundacji Oświatowej Salamandra na Placu Wolności, gdzie o godzinie 17.00 rozpocznie się licytacja gadżetów z WOŚP. Już teraz wystawione przedmioty można obejrzeć na stronie i facebooku Gminy.

Nie zabraknie muzyki i ciepłej atmosfery!

Jedną z atrakcji będzie możliwość przejażdżki samochodem terenowym za datek do puszki – już od 13.00 będzie stał gotowy do przemierzenia tras! Liczymy na hojne datki i ekstremalne przejazdy! Już teraz możecie zebrać ochotników i szykować się do jazdy!

Cieszy nas, że tradycja zbiórki pieniędzy na WOŚP w Bardzie kultywowana jest już od kilku lat! Obiecujemy, że będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!

O 20.00 dołączymy się do ogólnopolskiej akcji światełka do nieba, ale z uwagi na dobro naszych czworonogów, będzie symboliczne – nie będzie fajerwerków, ale rozdamy sztuczne ognie i fontanny ogniowe, można zabrać latarki lub świeczki! Bardo rozbłyśnie! Czekamy na WAS!

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze