BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

 Zapraszamy na Dni Barda i do Czeskiej Skalicy

 

Tegoroczne Dni Barda odbędą się w dniach 16 czerwca oraz 23 czerwca i będą miały charakter biesiadno – ludowy. Pierwszy dzień święta naszego miasta, odbędzie się już w najbliższą sobotę w parku za Nysą.

Imprezę rozpoczniemy od sztafety sportowej dla małych i dużych oraz pokazem sztuk walki KICKBOXING, którą zaprezentują wychowankowie klubu sportowego HERAKLES Fight Club z Kłodzka. Swoje taneczne umiejętności zaprezentują również dzieci z sekcji tanecznej FO Salamandra. Nie zabraknie również konkursów i zabaw dla najmłodszych. Będą warsztaty plecenia wianków świętojańskich, malowanie buziek, kącik plastyczny oraz dmuchańce. Organizatorzy przewidzieli również darmowe kiełbaski z ogniska. Nieco starszą młodzież zapraszamy na występ naszych artystów Julii Topolanek oraz Pauli Bernaczek..  W klimat taneczny wprowadzi nasz Waldemar Bałwas ze swoim mini recitalem „Piosenki z tamtych lat…”  O 20.00 rozpocznie się DISCO SHOW ZA NYSĄ występem zespołu Jumbo Africa oraz Dżedi z FIRE SHOW. Po gorących rytmach występów odbędzie się pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka pod gwiazdami.

W sobotę 23 czerwca zainteresowanych zapraszamy na wyjazd do Czech na imprezę organizowaną w ramach polsko- czeskiego projektu „Cztery pory roku w Polsce i Czechach” z Miastem Czeska Skalica – „152 Rocznica Bitwy w Czeskiej Skalicy”.  Szczegóły na temat wyjazdu na imprezę udzielane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Referacie Rozwoju i Promocji lub pod numerem telefonu 74 81 71 478 wew. 74. Szczegóły na osobnym plakacie.

Pozostałych mieszkańców zapraszamy na Spływ na BELE CZYM oraz obrzędy Nocy Świętojańskiej. Szczegóły już wkrótce.

Regulamin

  • zapraszamy na dni miasta (1)
  • zapraszamy na dni miasta (2)
  • zapraszamy na dni miasta (3)
  • zapraszamy na dni miasta (4)
  • zapraszamy na dni miasta (5)
  • zapraszamy na dni miasta (6)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze