BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Zaproszenie do Lokalnego Programu Rewitalizacji

 

PL z ramką

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Bardo do wzięcia udziału w LOKALNYM PROJEKCIE  REWITALIZACJI.

Pod tym pojęciem kryje się szereg działań, projektów i inicjatyw, które mają na celu poprawę jakości życia, wykorzystanie potencjału, integrację, zadbanie o estetykę miasta, poprawe bezpieczeństwa, remonty, programy i konkursy.

Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 8 kwietnia 2016 roku, o godz. 16.00 w Hotelu Bardo postaramy się przedstawić Państwu główne założenia programu rewitalizacji, zdefiniujemy pole działania, kompleksowo spojrzymy na problematykę i zaplanujemy efekty rewitalizacji. Zapoznamy Państwa z założeniami projektu oraz opowiemy, jak pozyskać środki.

Rewitalizacja obejmuje wszystkie sfery: przestrzenną, środowiskową, gospodarczą i techniczną. Zapraszamy zarówno wspólnoty mieszkaniowe jak i mieszkańców, stowarzyszenia i wszystkich zainteresowanych.

Jednym z założeń jest rewitalizacja społeczna, która ma na celu poprawę życia mieszkańców, intergację, współpracę, wspólne działanie, poznanie, projekty i konkursy, które podniosą jakoś życia w Gminie Bardo.

Razem możemy zmieniać nasze miasto i gminę!

Przy poczęstunku porozmawiamy na wielu płaszczyznach i stworzymy grupę aktywności lokalnej, w którą chcemy włączyć jak najwięcej ludzi z różnych środowisk, instytucji, stowarzyszeń. Pijąc kawę zaplanujemy cele rewitalizacji odpowiadające zidentyfikowanym potrzebom rewitalizacyjnym oraz zbierzemy pomysły na projekty i przedsięwzięcia.

Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszym spotkaniu LOKALNEGO PROJEKTU REWITALIZACJI, piątek, 08.04.2016 r., godz. 16.00 – Hotel Bardo. Dla wszytskich uczestników poczęstunke i upominek!

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze