BARDOmiasto cudów

Home / Czas wolny

Autor:Publikacja: Norbert

Zareklamuj swoją firmę na Prezentacjach Gospodarczych

 

Już za miesiąc 17 i 18 września 2016 r. w ząbkowickiej Hali Słonecznej odbędą się po raz X Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej oraz III Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze. To doskonała okazja na bezpłatną promocję własnej firmy i bezpośredni kontakt z klientami. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swój udział – ilość miejsc ograniczona!

Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej to znakomita platforma wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy pomiędzy firmami, różnymi instytucjami publicznymi, agencjami oraz organizacjami pozarządowymi. To również okazja zaprezentowania profilu firmy i oferty lokalnej społeczności.

Na powierzchni ponad 800 m2 organizatorzy przygotowali 70 stoisk wystawienniczych, które są do dyspozycji przedsiębiorców. Przed Halą Słoneczną przygotowano miejsca dla wystawców sprzętu rolniczego, samochodowego i przemysłu ciężkiego.

Imprezie targowej będą towarzyszyły koncerty muzyczne, liczne konkursy, a na najmłodszych czeka m.in. bezpłatny park zabaw. To tylko niektóre atrakcje, które czekają na odwiedzających.

Ważnym punktem dla właścicieli różnych firm będą panele tematyczne. Na Prezentacjach Gospodarczych będzie można dowiedzieć się o zbliżających się naborach na dofinansowanie projektów związanych z rozwojem przedsiębiorstw, na tworzenie miejsc pracy, na działania innowacyjne. Organizatorzy zaprosili specjalistów z różnych dziedzin, którzy odpowiedzą na podstawowe pytania:

Gdzie można wnioskować o otrzymanie wsparcia finansowego?

Na co można uzyskać o dofinansowanie?

Jakie trzeba spełniać warunki, by móc starać się o wsparcie?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą specjaliści z różnych dziedzin, pracownicy instytucji pośredniczących i instytucji związanych z przedsiębiorczością.

Aby wystąpić na prezentacjach wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i dostarczyć do siedziby organizatora.

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na www.zabkowice-powiat.pl

Chcesz znać szczegóły? Zadzwoń lub przyjdź osobiście.

 

Starostwo Powiatowe

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju

Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie

  • plakat_targi_rolno_spożywcze-plakat 2016-2 (1)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze