BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Zuzanna + Łukasz = Wielka Wzajemna Miłość z Barda – Miasta Cudów!

 

Dziś Walentynki! Życzymy Wam dużo miłości! Poznajcie niesamowitą, romantyczną historię z Bardem w tle! Może chcecie podzielić się swoją?…

Dwadzieścia lat temu przyjechałam do Barda, mając 13 lat, na kolonie do Domu Wczasów Dziecięcych. Bardzo miło wspominam ten czas, zwłaszcza, że już na pierwszej dyskotece spotkałam Łukasza, który mieszkał w Bardzie. Coś zaiskrzyło i spędzaliśmy mnóstwo czasu razem. Była to moja młodzieńcza miłość, fascynacja i bardzo trudno było na się pożegnać, jak kolonie dobiegły końca…. Wymieniliśmy się co prawda adresami i obiecaliśmy sobie utrzymywać kontakt.

Wróciłam do Poznania, jednak żaden list do mnie nigdy nie dotarł. Adres Łukasza zapamiętałam bardzo dobrze, gdyż był taki sam jak wypożyczalnia kaset video w moim mieście, do której często chodziłam.

Dziesięć lat później całym krajem zawładnęła „Nasza Klasa” i wtedy znalazł mnie Łukasz i do mnie napisał!

Odszukał mnie, pamiętając imię i nazwisko oraz to, że mieszkam w Poznaniu. Znajomość była intensywną wymianą wiadomości i w końcu zdecydowaliśmy się spotkać.

Wiele się podziało dobrego, tak więc po półtorej roku przeprowadziłam się do Barda!

W 2010 roku Łukasz mi się oświadczył na Pięknym Widoku w Bardzie! Powiedziałam TAK! W 2016 roku wzięliśmy ślub w Bazylice Mniejszej w Bardzie i jesteśmy szczęśliwi!

Bardo – Miasto Cudów nas połączyło na całe życie….

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze