BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

760 LAT JANOWCA!

Rok 2020 jest ważną datą w historii wsi Janowiec w Gminie Bardo, bowiem w tym właśnie roku przypada rocznica 760-lecia istnienia miejscowości.

Zarząd Fundacji „Kraina pod Słońcem” w Janowcu we współpracy z Radą Sołecką oraz Grupą Odnowy Wsi postanowił uczcić ten fakt poprzez organizację święta całej wsi 29. sierpnia 2020r. W programie uroczystości jubileuszowych znalazły się: rajd pieszy po Górach Bardzkich, rodzinna gra terenowa „W krainie Jana od owiec” oraz wieczorne spotkanie wspomnieniowe w formie Letniego Kina Plenerowego.
Projekt realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw, finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Janowca, Gminy Bardo oraz powiatu ząbkowickiego do udziału w uroczystości. Ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa w czasie spotkań i imprez grupowych, na każde działanie jubileuszowe obowiązują zapisy (informacje szczegółowe i kontakt do organizatorów na plakatach jubileuszowych, na stronie Fundacji www.krainapodsloncem.pl oraz profilu FB).

Źródło informacji: Fundacja „Kraina pod Słońcem”

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze