BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Apel do rowerzystów

W ramach projektu „Rowerem przez Pogranicze Kłodzkie“ przygotowaliśmy apel do wszystkich miłośników turystyki rowerowej. W najbliższym miejscu kontaktowym tj. Urzędzie Miasta i Gminy w Bardzie, Rynek 2 lub w Punkcie Informacji Turystycznej, Plac Wolności 4 możesz odebrać darmową Kartę Rowerzysty ze swoim nazwiskiem i od razu zacząć przygodę.

Na czym polega apel? Miasto Česká Skalice, gmina Žďárky, gminy Bardo i Złoty Stok wspólnie przygotowały projekt „Rowerem przez Pogranicze Kłodzkie“, w ramach którego wytyczono szlaki i trasy rowerowe prowadzące przez Pogranicze Kłodzkie. Twoim zadaniem będzie przejechanie tych tras i zebranie wymaganej liczby pieczątek od każdego z partnerów po drodze do Karty Rowerzysty.

Celem tego działania jest przybliżenie wszystkim miłośnikom jazdy na rowerze i odwiedzającym nasze regiony atrakcji i walorów naszych miast i wsi. Dla najszybszych 400 osób przygotowano upominki promocyjne jako nagrody za odwiedzenie wszystkich czterech partnerów. Każdy z partnerów ma do dyspozycji 100 gadżetów promocyjnych. Wraz z Kartą Rowerzysty uczestnik otrzyma mapę z zaznaczonymi nowymi odcinkami tras rowerowych. Aby otrzymać upominek promocyjny, uczestnik musi odwiedzić wszystkie 4 nowe odcinki ścieżki rowerowej zaznaczone na mapie, po jednym u każdego partnera projektu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej i w mediach społecznościowych projektu oraz na samej Karcie Rowerzysty.

Projekt pn. „Rowerem przez Pogranicze Kłodzkie” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze