BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Bardo wymieniane coraz częściej w przewodnikach!

 

Dzisiejszego dnia mamy dla Was podwójną niespodziankę: nasze miasto coraz częściej jest opisywane, promowane, wspominane i odwiedzane!

Najpierw natrafiliśmy na relację z dwukrotnych odwiedzin Miasta Cudów pary młodych i ciekawych świata podróżników, którzy swoją wycieczkę obszernie opisali i zilustrowali zdjęciami. Można poczytać, jak wygląda miasteczko oraz spływ oczami odwiedzającego – my, mieszkańcy, jesteśmy już do krajobrazów przyzwyczajeni, może więc warto odkryć ich piękno na nowo, patrząc oczami kogoś „z poza”: www.zalatanapara.wordpress.com

Kolejną niespodzianką dzisiejszego dnia, którą przygotowaliśmy dla Was, jest przewodnik „Poradnik turystyczny Dolny Śląsk Dla Rodziny”. Bardo jest w nim wymienione aż dwa razy – Kapliczki Różańcowe oraz spływy!

Można go pobrać TUTAJ

Zapraszamy do lektury, a my zdradzimy, że takich akcji promocyjnych mamy zaplanowanych więcej i będziemy się nimi z Wami dzielić!

A „wisienką na torcie” jest publikacja zdjęcia z drona, które pierwszy raz pokazujemy publiczności – będzie ich więcej, mamy całą kolekcję!

 

 

 

 

 

 

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze