BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Bardzki wieczór wigilijny za nami

 

Na spotkanie wigilijne w naszej gminie zapraszani są wszyscy mieszkańcy, którzy w tym okresie świątecznym chcą przełamać się opłatkiem z innymi, czują się samotni lub z różnych przyczyn nie mogą spędzić tego czasu ze swoimi bliskimi.

Przybyłych gości powitał Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański , który wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Bardzie Barbarą Strzelec oraz o. Proboszczem Mirosławem Grakowiczem i Kierownik OPS Wisławą Horowską złożyli wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.
Następnie rozpoczęła się najważniejsza część Wigilii, czyli przełamanie się opłatkiem. Był to moment niezwykle wzruszający, pełen serdeczności i uśmiechu. Gdy wszyscy zasiedli do wieczerzy składającej się z  tradycyjnych potraw tj. barszcz z uszkami, ryba, pierogi, kompot z suszu… w nastrój wspólnego kolędowania wprowadził nas zespół Wiolinek ze swoim programem świątecznym, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Ta niezwykła uroczystość nie mogłaby odbyć się, gdyby nie bezinteresowna pomoc innych, dlatego pragniemy podziękować młodzieży z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. KEN w Bardzie, pracownikom Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie, pracownikom OPS Bardo oraz naszym darczyńcom:

 1. Marcin Skoczeń Firma Budowlana „SKOMAR” Bardo
 2. Barbara Mazurkiewicz „Restauracja MISSONI” Opolnica
 3. Hanna Łytka Pracownia Terapii „TOMAKI” Kłodzko
 4. Jan Dykas Cukiernictwo Ząbkowice Śl.
 5. Adam i Renata Struczyńscy Piekarnia – Cukiernia Przyłęk
 6. Katarzyna Grabowska Pracownia Terapii „ TERLOPEPS” Ząbkowice Śl.
 7. Laura Ślusarenko Sprzęt ortopedyczny „AKTIMED” Wrocław
 8. Sklep spożywczy Bożena Wiszowaty „DOROTA” Bardo
 9. Sławomir Zelek Warzywa i owoce „ZELKI” Bardo
 10. Joanna Tokarz Sadownictwo Przyłęk
 11. Ireneusz Machynia „Eko-Bud II” Maszyny Górnicze Bardo
 12. Jakub Madej prezes Kopalni Surowców Skalnych w Bartnicy
 13. Elżbieta Pieczonka prezes Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śl.
 14. Ryszard Rzęczycki Prezes ZW i K Nowa Ruda
 15. Bar „PRZEMEK” Ząbkowice Śl.
 16. Henryk Toporczyk Hodowla Ryb Henryków
 17. Tracz Andrzej ”AGROMAT” Braszowice
 18.   Hurtownia Odzieży Lech Eksport-Import. Leszek i Maria Cieśla                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!          

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze