Jarmark Wielkanocny w Bardzie już za nami…
Było barwnie, uroczyście i naprawdę wyjątkowo. Zgodnie z naszą tradycją przeszła ulicami procesja - z osiołkiem, wśród pięknych, kolorowych palm i w towarzystwie cudownych dziewczyn z Bardzkich Pierników. To właśnie takie chwile budują i umacniają naszą bardzką tożsamość i tradycję.