BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Informacja dot. odbierania odpadów komunalnych w Gminie Bardo

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bardo,

w nawiązaniu do informacji z dnia 18.12.2023 r. dotyczącej zabierania z nieruchomości przez firmę PHU Komunalnik Sp. z o.o. z Wrocławia O/Nysa pojemników na odpady komunalne frakcja „pozostałe/niesegregowane”, informujemy, że poczynione zostały należyte starania mające na celu przyspieszenie oraz usprawnienie procesu dostarczania Państwu przez nowy podmiot, który będzie świadczył na terenie naszej gminy usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, pojemników do gromadzenia ww. frakcji odpadów komunalnych.

W pierwszej kolejności pojemniki dostarczane są do nieruchomości, w przypadku których ostatni odbiór odpadów komunalnych frakcja „pozostałe/niesegregowane” miał miejsce 18 i 19 grudnia br. Do dnia dzisiejszego dostarczono już 302 pojemniki na następujących ulicach miasta Bardo: 1 Maja, Jagiellońska, Kościuszki, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Męki Pańskiej, Mickiewicza, Spacerowa, Zielona oraz w sołectwach Dębowina, Dzbanów, Janowiec i Laskówka.

Dzisiaj też rozstawiane są pojemniki 120l w Opolnicy oraz 1100l i 240l na terenie  miasta oraz w sołectwach.

Jeżeli Państwa nieruchomość była obsługiwana w ww. terminach i nie otrzymali Państwo jeszcze od nowego podmiotu pojemnika na odpady „pozostałe/niesegregowane” lub chcieliby Państwo dokonać wymiany pojemnika, prosimy o zgłaszanie takiego zapotrzebowania osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Bardzie lub pod numerami telefonów 74 817 14 78 wew. 54 lub 57.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 Burmistrz Miasta i Gminy Bardo

 Krzysztof Żegański

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze