BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Informacja w sprawie odbioru odpadów z ulicy Noworudzkiej.

 

Szanowni Mieszkańcy ul. Noworudzkiej,

uprzejmie informujemy, że w związku z prowadzonymi na ul. Noworudzkiej robotami drogowymi, śmieciarka nie będzie miała możliwości dojechania do każdego budynku od ul. Noworudzkiej i w związku z tym nie będzie możliwości odbierania odpadów komunalnych sprzed budynków. Mieszkańcy nieruchomości zamieszkałych, znajdujących się przy przebudowywanym odcinku ul. Noworudzkiej, którzy swoje pojemniki na odpady komunalne wystawiają w dniu odbioru przy ul. Noworudzkiej, będą mogli wrzucać pozostałe/niesegregowane odpady komunalne do kontenera, który został ustawiony za budynkiem nadleśnictwa, w pobliżu budynku dawnego młyna. Worki z odpadami zebranymi selektywnie należy w dniu odbioru, przed godziną 06:00, wystawić w pobliżu ww. kontenera.

Jednocześnie informujemy, że zaplanowany na dzień 21 lutego br. odbiór odpadów pozostałych/niesegregowanych z nieruchomości znajdujących się przy przebudowywanym odcinku ul. Noworudzkiej, odbędzie się według dotychczasowych zasad.

Przypominamy, że niniejsza informacja nie dotyczy właścicieli nieruchomości niezamieszkałych znajdujących się przy przebudowywanym odcinku ul. Noworudzkiej.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Bardo

Rafał Batóg

 

Informację pobierz tutaj

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze