BARDOmiasto cudów

Home / Dla Inwestora

Autor:Publikacja: Redakcja

Informacje dla inwestorów

Miasto i Gmina Bardo posiada szereg atutów...

Gmina Bardo posiada szeroką ofertę terenów inwestycyjnych, które z powodzeniem mogą stać się miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej o bardzo szerokim zakresie. Posiadane przez nas tereny pozwalają na prowadzenia działalności przemysłowej, produkcyjnej ale również zagospodarowanie terenów o charakterze turystycznym i rekreacyjnym.

Pragniemy zainteresować potencjalnych inwestorów nowo powstałymi terenami, których profil skierowany jest na turystykę i rekreację. Do dyspozycji oddajemy 6- hektarowy teren w pełni uzbrojony tj. posiadający przyłącza sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i sanitarnej. Proponowany teren posiada nową drogę dojazdową. W pobliżu działki znajduje się również nowy parking na 80 samochodów osobowych. Teren posiada idealną lokalizację do prowadzenia działalności o profilu konferencyjno- hotelowo- gastronomicznym, rozrywkowym: parki rozrywki, parki wodne, parki linowe. Uzbrojona strefa inwestycyjna zlokalizowana jest z dala od ruchliwych dróg (jednakże w idealnej odległości od drogi krajowej nr 8 ) w otoczeniu pięknych widoków Gór Bardzkich.

Wszystkie parametry techniczne oraz informacje dotyczące wspomnianych terenów znajdziecie Państwo na dedykowanej terenom, stronie internetowej: bardodobrainwestycja.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=7Tnt4yNdPV0&t=1s

  1. Największą zaletą Barda jest przede wszystkim położenie geograficzne i dostępność komunikacyjna (droga krajowa nr 8, linia kolejowa Praga – Wrocław).
  2. Nie będą mieli Państwo u nas również problemów ze znalezieniem pracowników o zróżnicowanych kwalifikacjach zawodowych.
  3. Z pewnością zauważycie Państwo chęć pomocy i życzliwy klimat stwarzany inwestorom przez władze miejskie.
  4. Dla przedsiębiorców, którzy ulokują w naszej gminie swój kapitał proponujemy także atrakcyjny system ulg w podatkach i opłatach lokalnych.
  5. W ramach uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego istnieje blisko 160 hektarów terenów przeznaczonych specjalnie pod Państwa inwestycje.
  6. Niepowtarzalne walory krajobrazowe miasta i okolicy sprawiają, że posiadamy doskonałe warunki pod inwestycje turystyczne.

 

 

W tym dziale

W serwisie

Aktualności