BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

IV edycja programu Dolnośląskie Małe Granty – spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne 4 kwietnia we Wrocławiu

20 marca br. rozpoczął się nabór wniosków do IV edycji programu Dolnośląskie Małe Granty skierowanego dla grup nieformalnych.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla mieszkańców i mieszkanek Dolnego Śląska zainteresowanych składaniem wniosków w trwającym naborze.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 4 kwietnia br. o godz. 16:00 we Wrocławiu w siedzibie stowarzyszenia TRATWA przy ul. Legnickiej 65.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję uzyskać wiedzę na temat Dolnośląskich Małych Grantów m.in. szczegółów dotyczących regulaminu, obowiązujących terminów oraz zasad współpracy i realizacji projektów. Będziemy odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości związane ze składaniem wniosków, na które czekamy do 8 kwietnia 2019 roku.

Zachęcamy do przekazania informacji osobom oraz grupom nieformalnym zainteresowanym składaniem wniosków.

Dolnośląskie Małe Granty, które są współfinansowane ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego to program grantowy dla mieszkańców i mieszkanek Dolnego Śląska. Jego celem jest wzmocnienie postaw obywatelskich, zwiększenie jakości oraz ilości działań będących odpowiedzią na lokalne potrzeby i problemy oraz aktywizacja mieszkańców Dolnego Śląska w zakresie rozwiązywania problemów i podnoszenia jakości życia społeczności lokalnej.

Więcej informacji: malegranty.pl

Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/1512322445570775/
  • DFOP-logotyp
  • DolnySlask-logotyp44

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze