BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018

 

W dniu 15.01.2018 Domu Pomocy Społecznej ZAMEK OPOLNICA był organizatorem  IV Turnieju Halowej Piłki Nożnej Domów Pomocy Społecznej i Środowiska. Turniej odbywał się w Ząbkowicach Śląskich w Hali Słonecznej przy ul. Kusocińskiego 17.

Wszystkich sportowców powitał Starosta Ząbkowic Śląskich  Roman Fester oraz Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy Pani Monika Rak- Słowińska. Goście, którzy również zaszczycili nas swoją obecnością to Dyrektor PCPR Pani Beata Mirek, oraz przedstawiciel TZMO Pani Agnieszka Mucha. Jeszcze przed losowaniem wystąpiła grupa taneczna prowadzona przez Panią Paulę Łuczak. Była to niespodzianka wykonana przez podopieczne DPS Opolnica wraz ze swoim wspomnianym trenerem.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny DPS Podzamek, DPS Opolnica, DPS Szarocin, DPS Szczytna, DPS Ścinawka Dolna, WTZ Dzierżoniów, Spec-Team Legnickie Pole i Środowiskowy Dom Samopomocy z Wałbrzycha. Mecze rozgrywano w dwóch grupach. Zwycięzcy grup zagrali w finale, zaś zespoły, które zajęły w grupach drugie miejsca rywalizowały o trzecie miejsce na podium. W grupie A znalazły się ekipy z Wałbrzycha, Szarocina, Podzamka i Legnickiego Pola, zaś w drugiej rywalizowały drużyny ze Szczytnej, Ścinawki Dolnej, Dzierżoniowa i Opolnicy. Z grupy A z 7 punktami awansowała drużyna Spec-Team Legnickie Pole, a z grupy B z kompletem 9 punktów drużyna DPS Opolnica. W meczu o pierwsze miejsce DPS Opolnica pokonał Spec -Team  Legnickie Pole 4 –0 .Piłkarze z Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy po raz kolejny nie mieli sobie równych. Trzecie miejsce zajęła drużyna DPS Ścinawka pokonując w meczu o 3 miejsce drużynę z ŚDS Wałbrzych. 3:0. Najlepszym strzelcem Turnieju został Sylwester Siemiński strzelając 10 bramek,a najlepszym bramkarzem Wadoń Andrzej obaj z Opolnicy. Najlepszy zawodnik to Wojgien Paweł z DPS Ścinawka Dolna.

Każda drużyna została uhonorowana Pucharem i dyplomem. Atmosfera Turnieju, doping, sportowe zachowanie zawodników sprawiło, że wszyscy uczestnicy wrócili do swoich domów z „naładowanymi bateriami” i pozytywnym nastawieniem do dalszych treningów. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli zorganizować i czuwali nad sprawnym przebiegiem tak dużego przedsięwzięcie. Wielkie dzięki!

 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (1)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (2)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (3)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (4)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (5)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (6)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (7)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (8)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (9)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (10)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (11)
 • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Opolnica 2018 (12)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze