BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Kolejny projekt otrzymał dofinansowanie!

 

Miło nam poinformować Państwa, że w tym miesiącu możemy pochwalić się kolejnymi osiągnięciami w kwestii pozyskania środków europejskich!

Dofinasowanie otrzymał projekt „Podniesienie jakości życia mieszkańców poprzez doposażenie świetlic wiejskich oraz obiektów rekreacyjno – sportowych w  sołectwach Gminy Bardo” w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2017 roku.

Sołectwa Gminy Bardo zakupią sprzęt, który znacząco wpłynie na integrację i wypoczynek, będą to łapacze do wyłapywania piłek na boisku dla Brzeźnicy, doposażenie świetlicy w Grochowej, przenośne bramki na bisko dla Janowca, doposażenie Parku Potworów w Potworowie i system nagłośnieniowo-multimedialny dla sołectwa Przyłęk. Dzięki temu poprawi się jakoś życia, wspólnej integracji w miejscach rekreacji w poszczególnych sołectwach oraz rozwijanie umiejętności sportowych, bądź też uprawiania sportu dla przyjemności i zdrowia.

Projekt jest niewielki, opiewa na kwotę ok. 34,5 tys. złotych, z czego dofinansowanie wynosi połowę, ale wierzymy, że nawet małymi krokami możemy zmieniać swoje najbliższe otoczenie!

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze