BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Kolejny sukces Martyny Zelek

 

Mieszkanka Barda Zelek Martyna otrzymała powołanie do Kadry Polski PFKB 'B’!

Rok temu w tym samym terminie powołana została do kadry 'C’ , przez rok czasu zrobiła bardzo duże postępy min. zdobyła dwukrotny tytuł Mistrzyni Pucharu EUROPY w grudniu 2016r. w Tarczynie oraz tytuł Mistrzyni Polski WKSF w styczniu 2017r. w Mińsku Mazowieckim.

Poprzez ciężką prace została nagrodzona i doceniona przez Federacje w której należy do kadry ! W tym roku przygotowuje się  na wyjazd na Mistrzostwa Świata w październiku, mimo że jest jeszcze bardzo dożo czasu to przygotowania już trwają .

Profesjonalne podejście, poprzez dobrze dobrane treningi, profesjonalną sale treningową w HERAKLES Fight Club Kłodzko pozwoli jej stanąć na najwyższym poziomie zawodniczym.

Trener Martyny mówi: „Martyna pierwszy raz na sali treningowej stanęła w Bardzie w 2006r. Duże podziękowanie od całego HERAKLESA Kłodzkiego oraz w Swoim imieniu i Martyny dla Burmistrza Krzysztof Żegański za wsparcie i swoja osobę w każdej sytuacji. Współpraca z władzami w taki sposób daję młodym ludziom większa wiarę w Siebie oraz w to że to co robią ma dla NICH SENS ! SPORT MA SIŁĘ WYCHOWAWCZĄ ! Dziękujemy!”

Martynie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze