BARDOmiasto cudów

Home / Czas wolny

Autor:Publikacja: Norbert

Motoserce Bardo – krew darem życia

 

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe wydarzenie, które już po raz drugi odbędzie się w Bardzie! Motoserce, to wyjątkowe spotkanie ludzi o wielkim sercu, którzy oddając swoją krew, przyczyniają się do ratowania życia i zdrowia innych, jednocześnie bawiąc się przy występach różnych zespołów i pokazów osób zaangażowanych w ten wielki, charytatywny cel!

Wydarzenie odbędzie się 6 maja na Rynku w Bardzie, gdzie już od porannych godzin zostanie podstawiony krwiobus i będą rozbrzmiewać dźwięki muzyki – i motorów, gdyż organizatorem Motoserca jest Klub Motocyklowy MotoFrankenstein!

Bardo jest jednym z kilkudziesięciu miast – gospodarzy ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi, połączonej z zabawą i przyjaźnią różnych środowisk.

W tej wyśmienitej oprawie nie zabraknie też atrakcji.  Będą pokazy i koncerty, wśród nich:  pokazy Placówki Straży Granicznej, Świetlica Środowiskowa KUBUŚ z Ziębic – konkursy i zabawy dla dzieci, bardzcy szczudlarze, pokazy taneczne FO Salamandra, Klub Armwrestling Przyłęk i Red Dragon oraz ich siłowe zawody, tabata z Małgorzatą Polniak na świeżym powietrzu, kino 7D oraz muzycznie: Monika Pfanhauser i jej niesamowity głos, zespół Feelings Station oraz kapele Busters, Centrala 57 i Manson Band – wniosą trochę rockowych brzmień … i wydarzy się jeszcze wiele pięknych rzeczy!

Już teraz zapraszamy 6 maja 2017, na Rynek, w Bardzie, gdzie od 11 do 15 można będzie oddać krew, ale także wesprzeć ideę swoją obecnością! Czekamy na Was i liczymy, że macie wielkie serca i pomożecie pobić ubiegłoroczny rekord w zbiórce krwi!

Połączmy nasze siły i serca na Motosercu w Bardzie!

Aktualności dotyczące wydarzenia na stronie:

https://www.facebook.com/events/2272474626311591/

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze