Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Bardo oraz wszystkich gości do udziału w Jarmarku Wielkanocnym

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Bardo oraz wszystkich gości do udziału w Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 29 marca 2026 roku (Niedziela Palmowa) w godzinach 10:00–15:00 na Rynku w Bardzie.
To wyjątkowe wydarzenie wprowadzi nas w świąteczny, wiosenny nastrój i będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze lokalnych tradycji. Na uczestników czeka wiele atrakcji przygotowanych dla całych rodzin.
W programie jarmarku znajdą się między innymi:
• uroczysta procesja oraz msza święta,
• stoiska handlowe z rękodziełem i lokalnymi produktami,
• występy artystyczne,
• rozstrzygnięcie konkursu palm wielkanocnych,
• warsztaty ceramiczne,
• wystawa prac ceramicznych,
• degustacja tradycyjnych potraw wielkanocnych.
Jarmark Wielkanocny to doskonała okazja, aby poczuć klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych, spotkać się z mieszkańcami, twórcami i wystawcami oraz wspólnie pielęgnować piękne, lokalne tradycje.
Organizatorzy wydarzenia serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców oraz gości do udziału i wspólnego świętowania.
Do zobaczenia na bardzkim Rynku!
Zapraszają:
Marta Ptasińska – Burmistrz Miasta i Gminy Bardo
Damian Bieńko – Przewodniczący Rady Miejskiej w Bardzie
