BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Spotkanie w sprawie rządowego programu CZYSTE POWIETRZE

 

Czyste powietrze to program rządowy, którego celem jest zmniejszenie lub eliminacja emisji pyłów oraz innych zanieczyszczeń wprowadzonych przez domy jednorodzinne do atmosfery.

Priorytetowym celem programu Czyste Powietrze jest wymiana starych pieców na nowoczesne, spełniające rygorystyczne wymogi w zakresie emisji zanieczyszczeń. Ponadto, w ramach projektu można dokonać kompleksowej termomodernizacji budynku, co pozwoli znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania. Jest to również działanie ukierunkowane na ochronę lokalnego środowiska naturalnego i poprawę komfortu życia lokalnej społeczności.

Po zmianie – obecnie adresatami programu są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnego budynku mieszkalnego, lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą oraz osoby, które uzyskały zgodę na rozpoczęcie budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego i budynek nie został jeszcze przekazany lub zgłoszony do użytkowania.

Spotkanie informacyjne dotyczące naborów do programu odbędzie się 19 sierpnia 2019r. o godzinie 17.00 w Centrum Kultury i Bibliotece w Bardzie. 

Na spotkaniu dowiecie się Państwo:

– na jakie przedsięwzięcia można uzyskać dofinansowanie,

– jaka jest wysokość i forma dofinansowania,

– jak poprawnie uzupełnić wniosek,

– jakie dokumenty należy dołączyć do wniosku

Zapraszamy!

  • 0001 (1)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze