BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności / Czas wolny / dla mieszkańca

Autor:Publikacja: Redakcja

Umowa na budowę skateparku w Bardzie podpisana!

 

W poniedziałek, 25 marca 2024r. Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański podpisał umowę na budowę skateparku w Bardzie. Udział w wydarzeniu wzięli tato i brat, nieżyjącego Adama Rynkowskiego, pomysłodawcy budowy skateparku w Bardzie oraz przedstawiciele bardzkiej młodzieży: Wojciech Jama, Filip Janik oraz Krzysztof Kuźlak.

Przetarg na budowę wygrała firma Alpa Consulting Krystyna Gawlik, reprezentowana przez: Krystynę Gawlik. Koszt inwestycji to 3 374 873,77 zł brutto z czego dofinansowanie wyniesie 2 637 000 złotych.  Zewnętrzne wsparcie finansowe tej inwestycji pochodzi z Programu Rządowy Fundusz Polskie Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Przedmiotem inwestycji jest „Rozbudowa Strefy Sportowo – Rekreacyjnej Dla Dzieci i Młodzieży w Bardzie przy ul. 1-go Maja”, na którą składają się cztery powiązane ze sobą funkcjonalnie i lokalizacyjnie zadania.

Zakres prac obejmuje budowę skateparku oraz flowparku do parkouru i streetworkoutu, ścieżki zdrowia, placu zabaw składające się z: podwójnej huśtawki, dwóch bujaków i piaskownicy oraz ciągu pieszo- rowerowego.  Teren będzie ogrodzony i monitorowany. W ramach inwestycji zamontowane zostaną ławki, kosze na śmieci i psie odchody.

  • 12 (1)
  • 12 (2)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze