Umowa na uruchomienie Bardzkiej Komunikacji Autobusowej podpisana!
W piątek 29 sierpnia 2025 r. Marta Ptasińska Burmistrz Miasta i Gminy Bardo podpisała umowę na uruchomienie Bardzkiej Komunikacji Autobusowej!

To dla mnie szczególny moment, ponieważ jest to spełnienie jednej z moich obietnic wyborczych – mówi Burmistrz Barda. Umowę zawarliśmy z firmą: Daniel Przewozy Autokarowe Sp. z o.o. ze Strzelina.
Już 1 września autobusy wyruszą w trasę – mieszkańcy będą mogli swobodnie poruszać się po terenie naszej gminy, ale także dojechać do Ząbkowic Śląskich. Co ważne – komunikacja będzie działać również w soboty.
Szczególnie ucieszy to młodzież uczącą się w szkołach ponadpodstawowych w Ząbkowicach, która od teraz będzie miała znacznie łatwiejszy i wygodniejszy dojazd do szkół.
Jestem przekonana, że to rozwiązanie sprawi, iż życie mieszkańców stanie się łatwiejsze i lepsze.
To kolejny krok w stronę nowoczesnej i przyjaznej gminy!
PS autobusy są piękne!




