BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

VII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych

 

Dnia 9 marca 2017 roku w Karpaczu w Kompleksie Narciarskim Śnieżka na wyciągu narciarskim Euro odbył się VIII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych. Organizatorem był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Dolnośląskie i Klub „Liczyrzepa” działający przy Domu Pomocy Społecznej „Junior” w Miłkowie.

Zawody rozpoczął Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Junior w Miłkowie Pan Leonard Jaskółowski.

Klub Olimpiad Specjalnych „ZAMEK „ działający przy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy po raz pierwszy w swej historii brał udział w tym zimowym wydarzeniu. Reprezentantami Klubu byli zawodnicy Żywar Patryk i Konicki Arkadiusz, którzy starowali w dwóch konkurencjach – slalom gigant i zjazd. Warunki były ciężkie. Wysoka temperatura i dużo mokrego śniegu sprawiało  większości zawodników problemy.

Nie obyło się bez upadków, które nie były zbyt groźne i wszyscy wrócili cali i zdrowi. Arkadiusz Konicki w obu konkurencjach zajął trzecie miejsca, a Żywar Patryk również w obu konkurencjach uplasował się tuż za podium czyli na czwartym miejscu. Pełni szczęścia i zadowoleni z wyników wrócili do placówki.

  • VII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych  (1)
  • VII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych  (2)
  • VII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych  (3)
  • VII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych  (4)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze