BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności / dla mieszkańca

Autor:Publikacja: Redakcja

W czwartek odbyło się spotkanie z mieszkańcami dotyczące poprawy bezpieczeństwa w rejonie ul. Grunwaldzkiej

 

W czwartek popołudniu w Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie odbyło się spotkanie, którego przedmiotem było omówienie i przyjęcie rozwiązań dotyczących ograniczenia prędkości kierowców poruszających się ul. Grunwaldzką w Bardzie.
Udział w spotkaniu na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Bardo wzięli mieszkańcy oraz przedstawiciele lokalnych władz w osobach wiceburmistrza Rafała Batoga, przedstawiciela policji Artura Sikorskiego oraz radnego RM Kamila Witek.
Zgromadzeni na spotkaniu zgodnie uznali, że w pierwszej kolejności należy podjąć działania w zakresie zwiększenia ilości patroli policji i kontroli prędkości w tym obszarze. Jeżeli jednak działania te nie przyniosą efektu, zaplanowane zostaną inne rozwiązania jak chociażby ustawienie świetlnego pomiaru prędkości, a także montaż progów zwalniających i oznakowania poziomego przypominającego o graniczeniu prędkości.
Dziękujemy za udział w dzisiejszym spotkaniu.
Prosimy kierowców o uważniejsze poruszanie się w terenie zabudowanym i przestrzeganie przepisów drogowych w obrębie całego miasta i gminy.
  • spotkanie dot. ul. Grunwaldzkiej

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze