BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert!

 

Wygraj bilety na niepowtarzalny koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, który odbędzie się 20 września 2019r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Takiej okazji nie wolno przegapić! Do wygrania pięć podwójnych zaproszeń na koncert!

1.Polub profil Gminy Bardo na facebooku https://www.facebook.com/gmina.bardo/   i udostępnij na swojej ścianie post o tym konkursie.

2. Prześlij krótkie uzasadnienie dlaczego to akurat Ty masz wygrać podwójną wejściówkę na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” na adres awasowicz@bardo.pl z tytułem „Konkurs ZPiT „Śląsk””. W treści e-mila napisz swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu

3.Pięć najlepszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych biletami (pięć podwójnych zaproszeń na koncert)

4. Konkurs potrwa do 9 września 2019r. do godziny 10.00

5.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na facebooku i stronie internetowej Gminy Bardo.

 

Podczas koncertu we Wrocławiu, Burmistrz Miasta i Gminy Bardo, Krzysztof Żegański wręczy tytuł Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Bardo, Zespołowi Pieśni i Tańca „Śląsk” oraz dyrektorowi zespołu Panu Zbigniewowi Cierniakowi.

 

 

Biorąc udział w konkursie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imię i nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail w celu udziału w konkursie. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i nie są Państwo zobowiązani do ich podania. Natomiast niepodanie danych spowoduje bark możliwości udziału w konkursie. Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprze pisemne złożenie odwołania zgody w Urzędzie Miasta i Gminy w Bardzie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta i Gminy w Bardzie, ul. Rynek 2, 57-256 Bardo, tel. 74 81 71 478. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych  można skontaktować się pod  adresem e-mail: iod@bardo.pl.

Pełna klauzula informacyjna zgodna z art. 13 rozporządzenia 2016/679 RODO dotycząca przetwarzania danych osobowych w tym wizerunku znajduje się na BIP Urzędu Miasta i Gminy Bardo w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

 

  • 0001 (3)

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze