BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności / dla mieszkańca

Autor:Publikacja: Redakcja

Zachęcamy do lektury „Co widziała Matka B. Opowieści z Barda” autorstwa Tomasza Karamona

 

W kwietniu tego roku miała miejsce premiera książki pt. „Co widziała Matka B. Opowieści z Barda”. Autorem tej niezwykłej opowieści, o intrygującym tytule jest Tomasz Karamon. Postać większości mieszkańców naszej gminy doskonale znana, a to za sprawą pasji, jaka pochłania Go bez reszty. Pasją tą jest… Bardo.

Pan Tomasz zafascynował się Bardem i jego historią wiele lat temu, efektem jego dociekliwości i miłości do naszego miasteczka jest popularny fanpage „Bardo na tropie tajemnic historii”, który regularnie dostarcza nam ciekawostek dotyczących losów miasteczka, jej mieszkańców i cudów, które nie są tu niczym zaskakującym! To między innymi za Jego sprawą wiemy, tak wiele, chociażby o bardzkich piernikach. W 2015 r. wydał zawierający archiwalne zdjęcia album „Bardo – powrót do przeszłości” w którym zabiera czytelników w podróż ulicami i zakamarkami dawnego Barda.

Dziś Pan Tomek swoją wiedzę zebrał i ubrał w opowieść obok, której nie można przejść obojętnie.

Książkę „Co widziała Matka B. Opowieści z Barda” można kupić w księgarniach internetowych oraz w Bardzie (Kwiaciarnia Camelia).

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji poznać Pana Tomasza, zachęcamy do śledzenia jego profilu na FB, gdzie regularnie zamieszcza swoje nietuzinkowe odkrycia https://www.facebook.com/Bardo.na.tropie.tajemnic.historii

Zachęcamy do lektury, ponieważ już wkrótce będzie okazja, aby dopytać samego Autora o szczegóły dotyczące książki.

 

  • Karamon_Co-widziala_Matka_B_okladka_www

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze