BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Zapisy na Igrzyska Sportowe Seniorów

 

15 września 2019r. w Ziębicach odbędą się Igrzyska Sportowe Seniorów. W związku z tym zapraszamy seniorów z Gmina Bardo do udziału w wydarzeniu. Zapewniamy transport z Barda do Ziębic i z powrotem. Osoby chętne, prosimy o zapisywanie się w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo, ul. Rynek 2, pok. 13 lub poprzez e-mail : amacherzynska@bardo.pl

Osoba odpowiedzialna z ramienia urzędu – Aneta Macherzyńska, tel. 74 817-14-78 w 60

 

Celem organizacji Igrzysk będzie integracja środowiska seniorów z całego Dolnego Śląska i nie tylko. W Ziębicach spotkają się amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu w wieku 55+. Będą oni mogli wziąć udział w grach zręcznościowych oraz rywalizować ze sobą w popularnych dyscyplinach sportowych. Udział w zawodach będzie nieodpłatny.

Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne oraz zajęcia z ekspertami i pasjonatami zdrowego stylu życia. Przy okazji Igrzysk zarówno uczestnicy tych sportowych zmagań, jak i osoby je dopingujące, będą mogły doświadczyć uroku Ziębic i ich okolic. Szczegółowe informacje na temat Igrzysk już niebawem znajdą się na stronie internetowej Igrzysk: www.iss.ziebice.info.

Igrzyska Sportowe Seniorów – Ziębice 2019 to projekt, który został wybrany do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Za organizacją takiego wydarzenia opowiedziało się blisko 1000 mieszkańców Dolnego Śląska, którzy oddali swoje głosy w internetowym głosowaniu. Dzięki nim projekt został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Będziemy ogromnie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o Igrzyskach wśród bardzkich seniorów (m.in. słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz członków Klubu Seniora) oraz zachęcanie ich do udziału w tym wydarzeniu.

 

  • Old family

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze