BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

Zapraszamy do Barda na zawody biegowe Silver Run!

Charytatywny cykl biegów górskich Silver Run to zawody dla wszystkich lubiących pomagać i wypoczywać aktywnie w górach. 23 kwietnia 2022r. zawody odbędą się w Bardzie.

 

W imieniu organizatora 23 kwietnia br. zapraszamy Wszystkich biegaczy na 20-tą edycję zawodów charytatywnych w cyklu biegów górskich Silver Run do Barda położonego w sercu Gór Bardzkich. Biegacze będą mieć do dyspozycji trzy trasy 5/12/21km wytyczone w po szlakach turystycznych i duktach leśnych do transportu drzewa, o nawierzchni szutrowej w 95% i 5% kamienistej na podbiegach w okolicach wzniesień. Dla dzieci Organizator przewiduje darmowy bieg na dystansie 250m z medalami i upominkami dla finalistów.

Silver Run to unikalna  atmosfera i aktywny wypoczynek połączony z pomaganiem podopiecznym Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego. Aktywne pomaganie jest wzbogacone o współzawodnictwo, a celem jest zebranie środków na darmowe i pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ubogich rodzin, ośrodków wychowawczych; socjoterapii zakładów poprawczych oraz resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych.

Trasy zawodów na 23.04.2022 Bardo

W dziale trasy znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące wszystkich tras, po kliknięciu w aktywną mapę Google są dostępne przebiegi tras i wszystkie istotne informacje;

Trasa półmaratonu 21,098 km;

Trasa 12km;

Trasa 5km;

Regulamin zawodów

Szczegółowe informacje o biegu

 

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze