Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy

W Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze jednostki.
Podczas spotkania wybrano nowy zarząd OSP:
- Prezes – Arkadiusz Brzozowski
- Naczelnik – Marcin Ostaszewski
- Skarbnik – Adam Latecki
- Sekretarz – Edyta Bączkowska
- Gospodarz – Karol Rudoman
- Członek zarządu – Andrzej Brzozowski
Wybrano również nową Komisję Rewizyjną:
- Przewodniczący – Piotr Fedko
- Sekretarz – Sebastian Kłysz
- Członek – Piotr Ilczyszyn
Podczas zebrania wręczono także brązowe odznaczenia dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz legitymacje dla najmłodszych strażaków z drużyny dziecięcej i młodzieżowej. To piękny symbol ciągłości pokoleń i ogromna nadzieja na przyszłość jednostki.
Gratulujemy wszystkim wybranym i życzymy powodzenia, dobrej współpracy oraz satysfakcji z działalności na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.
„Z całego serca dziękuję strażakom za ich zaangażowanie, a szczególnie za niezwykłą inicjatywę – za to, że poświęcając własny czas i środki, złożyli się na zakup samochodu dla jednostki. To prawdziwy przykład wspólnoty, odpowiedzialności i serca do służby”- mówi Marta Ptasińska Burmistrz Miasta i Gminy Bardo.




