BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

Życzenia dla Kapłanów i Osób Duchownych

 

W wielki Czwartek – jeden z ważniejszych i bardziej odświętnych dni w życiu kościoła, życzymy Księżom oraz Siostrom, by tak ważna w Kościele rola nabierała codziennie nowego znaczenia, żeby każdy dzień dawał nowych sił i zapewniał, że Zmartwychwstały Pan jest pełen miłosierdzia i pokoju, by ten czas skłonił parafian do zawarcia z Bogiem przymierza, a następnie do przystąpienia do Komunii Świętej oraz aby Duch Święty wstąpił w serca niepewnych i wątpiących.

Pragniemy dziś złożyć najlepsze życzenia i podziękowania za pełnioną posługę. Dzięki zaangażowaniu i pracy Bożych Posłanników  nasza parafia może się rozwijać. Dzięki dobremu słowu i odpowiednim podejściu – zyskuje coraz więcej wiernych, którzy chcą przyjmować Pana Boga do swoich serc i domów. Sprawiacie, że kościół nie oznacza już zimnych murów pięknej świątyni, lecz ludzi, wiernych, ministrantów, którzy się w niej znajdują. Życzymy dużo zdrowia i kolejnych lat tak pięknej posługi!

Życzymy, byście dalej dzielili się wiarą, której macie w sobie tak wiele oraz dalej z chęcią wspierali nas – parafian – w szukaniu swojego życiowego powołania.

Modlimy się dzisiaj by Bóg błogosławił Wam oraz obdarzał nieustannie swoją łaską i pokojem, a Matka Boska Bardzka Strażniczka Wiary Świętej miała Was nieustannie w opiece!

Burmistrz Miasta i Gminy Bardo

Krzysztof Żegański

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze