BARDOmiasto cudów

Home / Gmina

Autor:Publikacja: Redakcja

Rada Miejska

 

Biuro Rady Miejskiej

Urząd Miasta i Gminy Bardo
Rynek 2
57-256 Bardo
tel. +48748171478/fax. +48748171424
e-mail: umig@bardo.pl

Radni Kadencji 2014-2018

Włodzimierz Biniaś

Radny z okręgu wyborczego nr 8

Sołectwa: Dębowina, Opolnica

wbinias@bardo.pl

Kamila Blechinger

Radna z okręgu wyborczego nr 5

Miasto Bardo: ulice: Rynek, 1 Maja, Męki Pańskiej, Kwiatowa, Spacerowa, Zielona

kblechinger@bardo.pl

Andrzej Czepieruk

Radny z okręgu wyborczego nr 15

Sołectwo: Grochowa

aczepieruk@bardo.pl

Danuta Gurdak

Radna z okręgu wyborczego nr 14

Sołectwo: Brzeźnica 48-50 i 51-102

dgurdak@bardo.pl

Tomasz Janik

Radny z okręgu wyborczego nr 7

Miasto Bardo:

ulice: Cmentarna, Leśna, Jagiellońska od Nr 9 do końca, Tadeusza Kościuszki

tjanik@bardo.pl

Andrzej Kardaś

Radny z okręgu wyborczego nr 4

Miasto Bardo: ulice: Główna 25-59, Plac Wolności, Noworudzka

akardas@bardo.pl

Dariusz Prostko

Radny z okręgu wyborczego nr 10

Sołectwa: Przyłęk ulice: Główna 34-80 parzyste i od 51 do końca, Kamieniecka

dprostko@bardo.pl

Barbara Strzelec

Radna z okręgu wyborczego nr 1

Miasto Bardo:

Ul. Polna 3-11 nieparzyste, 12-15F, 25, Słoneczna

bstrzelec@bardo.pl

Dariusz Szewczyk

Radny z okręgu wyborczego nr 6

Miasto Bardo: ulice: Główna od nr 60 do końca, Adama Mickiewicza, Jagiellońska 1-8, Fabryczna

dszewczyk@bardo.pl

Janina Antunes Milhano

Radna z okręgu wyborczego nr 11

Sołectwa: Dzbanów, Laskówka

jtelenga@bardo.pl

Kamil Witek

Radny z okręgu wyborczego nr 2

Miasto Bardo: ulice: Chabrowa, Ogrodowa, Grunwaldzka, Kolejowa, Plac Kasztelański, Polna 1-2, 4-10 parzyste od 16 do końca

kwitek@bardo.pl

Henryk Wołoszyn

Radny z okręgu wyborczego nr 12

Sołectwo: Potworów

hwoloszyn@bardo.pl

Łukasz Zieliński

Radny z okręgu wyborczego nr 3

Miasto Bardo:

ulice: Krakowska, Skalna, Główna 2-24

lzielinski@bardo.pl

Paweł Zielonka

Radny z okręgu wyborczego nr 13

Sołectwo Brzeźnica 1-47, 50a, 103 do końca

W tym dziale

W serwisie

Aktualności