BARDOmiasto cudów

Home / Dla Mieszkańca

Autor:Publikacja: Redakcja

Urząd Miasta i Gminy Bardo

 

Dane teleadresowe:

Rynek 2
57-256 Bardo
tel. +48748171478 fax. +48748171424
e-mail: umig@bardo.pl

BIP: http://bip.gmbardo.finn.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek 7:30-17.00
wtorek-czwartek 7:30 – 15:30
piątek 7:30-14:00

Kierownictwo Urzędu Miasta i Gminy

Krzysztof Żegański – Burmistrz

Krystyna Sobieraj – Zastępca Burmistrza

Monika Żołnierz – Skarbnik Gminy

Paweł Zielonka – Sekretarz Gminy

Struktura Urzędu Miasta i Gminy

Referat Inwestycji

Kierownik Referatu: Rafał Batóg

Tel: 748171478 wew. 64, rbatog@bardo.pl

Z-ca Kierownika Referatu: Stanisław Gołębiowski

Tel: 748171478 wew. 66, sgołebiowski@bardo.pl

  • Małgorzata Łabiak – inspektor ds. inwestycji
    Tel: 748171478 wew. 54, e-mail: mlabiak@bardo.pl
  • Dorota Jakubas – inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    Tel: 748171478 wew. 57 e-mail: djakubas@bardo.pl
  • Marek Włusek – podinspektor ds. inwestycji
    Tel: 748171478 wew. 65. e-mail: mwlusek@bardo.pl
  • Sylwester Zwaduch – inspektor ds. ochrony środowiska i gospodarki komunalnej
    Tel: 748171478 wew. 57 e-mail: szwaduch@bardo.pl
  • Karolina Makos-Machynia – podinspektor ds. inwestycji i funduszy pomocowych
    Tel: 748171478 wew. 72 e-mail: kmachynia@bardo.pl
  • Anna Kwapisz – podinspektor ds. budownictwa
    Tel: 748171478 wew. 72 e-mail: akwapisz@bardo.pl
  • Ewelina Stankowska-Kowaliszyn – podinspektor ds. inwestycji
    Tel: 748171478 wew. 72 e-mail: estankowska@bardo.pl

Referat Finansowy

Kierownik Referatu: Bogusława Zarzycka

Tel: 748171478 wew. 69, e-mail: bzarzycka@bardo.pl

  • Grażyna Grunwald – inspektor ds. księgowości podatkowej
    Tel: 748171478 wew. 53, e-mail: ggrunwald@bardo.pl
  • Regina Puchała – inspektor ds. wymiaru podatków
    Tel: 748171478 wew. 52 e-mail: rpuchala@bardo.pl
  • Jolanta Herdy – inspektor ds. księgowości budżetowej
    Tel: 748171478 wew. 67 e-mail: jherdy@bardo.pl
  • Marzena Stojko – inspektor ds. księgowości budżetowej
    Tel: 748171478 wew. 68 e-mail: mpawlisiak@bardo.pl
  • Monika Borak – podinspektor ds. księgowości budżetowej
    Tel: 748171478 wew. 67 e-mail: mborak@bardo.pl
  • Agnieszka Barczyk – specjalista ds. rachunkowości
    Tel: 748171478 wew. 67 e-mail: abarczyk@bardo.pl

Referat Komunikacji Społecznej

Kierownik Referatu: Aneta Macherzyńska
Tel: 748171478 wew. 61 e-mail: amacherzynska@bardo.pl

  • Aleksandra Wąsowicz– podinspektor ds. komunikacji i mediów, koordynator Społecznego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

          Tel: 748171478 wew. 74 e-mail: awasowicz@bardo.pl

  • Norbert Kochanek – inspektor ds. projektów realizowanych z funduszy pomocowych
    Tel: 748171478 wew. 73 e-mail: nkochanek@bardo.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony danych osobowych

  • Dorota Jakubas – inspektor ds. ochrony danych osobowych
    Tel: 748171478 wew. 57 e-mail: djakubas@bardo.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Krystyna Sobieraj – zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Tel: 748171478 wew. 55 e-mail:  ksobieraj@bardo.pl

Dariusz Gliński – zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
Tel: 748171478 wew. 58 e-mail: dglinski@bardo.pl

Referat Organizacyjny

Kierownik Referatu: Dariusz Gliński

Tel: 748171478 wew. 58 e-mail: dariusz.glinski@bardo.pl

  • Zofia Biel – inspektor ds. kancelaryjnych i kadrowych
    Tel: 748171478 wew. 50 e-mail: zbiel@bardo.pl
  • Urszula Ślęzak – Markiewicz – inspektor ds. obsługi rady miejskiej i spraw obywatelskich
    Tel: 748171478 wew. 58 e-mail: umarkiewiczl@bardo.pl
  • Amelia Kuniec – stanowisko ds. utrzymania czystości w UMiG
  • Andrzej Witek – kierowca

W tym dziale

W serwisie

Aktualności